Apartamente te reja ne shitje ne tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqe prej 97.6 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. tollington school faringdon Apartamenti ndodhet te Ish Parku Autobuzave, prane Rruges se Kavajes. Informacion i pergjithshem: Siperfaqja totale: 100 m2. Ndodhet ne katin 4. Organizohet ne: Ambient Ndenjie Ambjent Gatimi 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete 2 Ballkone. Te dhena te tjera: Pjese e nje ndertimi ekzistues Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zone e preferuar […]Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati i 7...!! NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!!Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ne shitje te selvia ,kategori Apartamente ,ose lokacione Tiranë ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; N ë Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 N Ë LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN ., Shitje 2; € 68.000,00 . 2 Euro /m2 Shitje TRS-117-605 Shitet shtepi private me bahce, ne Elbasan. pronto bus timetable mansfield to chesterfield Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prokuroria ,kategori Apartamente ,ose lokacione Tiranë ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. car boot sales cannock Gjeni apartamente të reja në shitje në Tirana Industrial Park në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën …Shtëpi në Tiranë 20% më shtrenjtë, rritet interesi i kredive per shtepi me qera dhe shtepi ne shitje ne tirane Rritja e normës së interesit prej Bankës Qendrore ka sjellë edhe një shtrenjtim të interesave të kredive. Një efekt i tillë duket se do të sjellë ndikim edhe në blerjen e apartamenteve të reja në... Read more Leave a reply spongebob youtube full episodesshiten apartamente në një ndër komplekset më të reja në tiranë të sima com, ngjitur me kompleksin "green city" i cili ndodhet midis unazes së re dhe ish fushës së aviacionit. apartamentet janë pozicionuar në zonën e unazës së... 03/06/2021 15:53... Lexo detajet.. Premium 1 Bosh 174,000 Euro Apartament 2+1 Tek Mine PezaShitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati i 7...!! NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!! slow rising hcg levels successful pregnancy reddit Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: UNIVERS CITY RESIDENCE, PRANË QTU Tirane | Apartamente, shtepi, vila, Rreth nesh Pronat Studimi i Tregut Shërbime Kontakt +355 69 60 54 036 Shitje Qira Prona në bregdet Apartamente Vila Dyqane Toka Zyra & Ambjente biznesi Objekte të reja në ndërtim Magazina Bar-Restorante Hotele Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; N ë Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 N Ë LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN ., Shitje 2; € 68.000,00 . 2 Euro /m2 Shitje TRS-117-605 Shitet shtepi private me bahce, ne Elbasan.Gjeni apartamente të reja në shitje në Tirana Industrial Park në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën …Apartament 2+1 ne shitje tek "White Tower" Komuna e Parisit Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 120.6 m2 dhe nje siperfaqe neto prej 100.5 m2 Organizohet ne ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. ... #farmacia 10 tirane ; #shtepi ne shitje vlore ; #pasuri te patundshme ;54,000 € bond67739 Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi Tirana, AlbaniaShitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. 105,000 Euro ID: OPP+29518 Tirane Shtepi ne Shitje Data: 24/01/2023 12:43 Post Id: 616672. Pagesa : 105,000 Euro: ... • Ofron standartet me te fundit ne ndertim dhe dalje te menjehershme ne akset kryesore te qytetit dhe jo vetem. • Komunitet i zgjedhur, shkolle, kopshte, ... st albans crown court judges Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella. Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome ...Në shitje in Apartamente, 1 Room 1 Bath ID 19404 76 m 2, ANDI XHEKA, 125.000 €, Apartamente, E Disponueshme, Featured, SHITET APARTAMENT 3+1 UNAZA E RE, Unaza e re, Astir, Unaza e re, Tiranë, Në shitje in Apartamente, 1 Room 2 Baths ID 19369 135 m 2, ANDI XHEKA, 93.000 €, Apartamente, E Disponueshme, Featured, SHITET APARTAMENT 2+1 NË ASTIR, Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit. rap song lyrics Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko prane ish Restorant Durresit ne Tirane (ID 4119245), Rruga Ferit Xhajko, afer ish restorant Durresit, 64 M2, 61.800 euro Përshkrim Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 6 i fundit (shtese), organizohet ne nje dhome ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me … ikea spare parts uk Ofrojme në shitje apartament 1+1 Zona e ish Parkut te Autobuzeve në rrugë Babë Rrexha - TIRANË Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 4 kate, me tulle te bardhë i suvatuar nga jashte ( pa ashensor ) - TIRANE Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar , supermarket ,farmaci , bare, qendra shendetesore, çerdhe, kopshte etj. Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Rrugen Kongresi i Manastirit . Midis Gjimnazit Cajupi dhe Spitalit te Pediatrise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 72 m dhe siperfaqe neto 66 m. Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit, te nje pallati shume te …Shtepi me qera dhe shtepi ne shitje ne Tirane .Apartamente me qera dhe apartamente ne shitje .Kerko shtepi dhe gjej shtepi . -Mbi 5000 njoftime cdo dite ! aws cli list s3 objects Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion ,kategori Apartamente ,ose lokacione Tiranë ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ne shitje te selvia ,kategori Apartamente ,ose lokacione Tiranë ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. nbc Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L) Në Shitje 719-16L 115.000 € Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma ...Shtepi me qera dhe shtepi ne shitje ne Tirane .Apartamente me qera dhe apartamente ne shitje .Kerko shtepi dhe gjej shtepi . -Mbi 5000 njoftime cdo dite !Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella. Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, …Vilë individuale në shitje e pozicionuar në brezin e parë, me sipërfaqe ndërtimi 363.8 m2 + 104 m2 verande (416 m2 siperfaqe totale) + 1018 m2 oborr, në të cilen 56.8 m2 është parkim për 2 vende parkimi.Apartament në shitje - SUPER SUPER OKAZION TE UNIVERS CITY... APARTAMENT 2+1...!! Tiranë - qyteti, QTU. Sipërfaqja: 116 m². Dhoma: 2. Banjo: 1. nissan reverse camera wiring diagram Apartamente ne Shitje – Univers City DUKE FILLUAR NGA 99€ / muaj KOMPLEKSI REZIDENCIAL MË I RI NË TIRANË, ME INFRASTRUKTURË BASHKËKOHORE. IDEAL PËR TË JETUAR DHE ME TË GJITHA SHËRBIMET E NEVOJSHME. VETËM 10 MIN LARG NGA SHESHI SKËNDËRBEJ DHE ME NJË ÇMIM EKONOMIK PËR TË GJITHË Zonë rezidenciale me shumëllojshmëri ndërtesashRezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit. hellbound heart chapter 29 Shes shtepi 2+1 me hipoteke ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek 21 ... Tek Kompleksi Magnet ofrohet per shitje nje apartament 2+1 me cmim 40.000 euro.Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante, hotel me 5 yje, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në … studyladder login Apartamenti ndodhet te Ish Parku Autobuzave, prane Rruges se Kavajes. Informacion i pergjithshem: Siperfaqja totale: 100 m2. Ndodhet ne katin 4. Organizohet ne: Ambient Ndenjie Ambjent Gatimi 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete 2 Ballkone. Te dhena te tjera: Pjese e nje ndertimi ekzistues Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zone e preferuar […]Në Shitje 1120-11V 57.000 € Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ... Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-918-42S) Në Shitje 918-42S 73.000 € Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. vivienne westwood wedding dress Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella. Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome ... Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko prane ish Restorant Durresit ne Tirane (ID 4119245), Rruga Ferit Xhajko, afer ish restorant Durresit, 64 M2, 61.800 euro Përshkrim Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 6 i fundit (shtese), organizohet ne nje dhome ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me …Apartamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Në Shitje 1222-66V 60.000 €. Aparatamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Apartamentet jane te organizuara ne sallon , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon/ dy ballkone ne varesi te baneses. gorilla tag mods no pc Në Shitje 1120-11V 57.000 € Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ... Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-918-42S) Në Shitje 918-42S 73.000 € Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.Apartamente ne shitje ne Tirane eshte nje nder kerkesat me te medha te tregut te industrise imobiliare I cili eshte zgjeruar dhe zhvilluar duke na sjelle para zgjedhje qe aq sa na lehtesojne punen na e bejne edhe me te veshtire ate si pasoje e larmishmerise dhe komoditetit qe ofrojne ne cdo njoftim te formes kerkoj shtepi dhe shes blej shtepi.Jan 23, 2023 · Shitet apartament 3+1 me hipoteke, siperfaqa neto 89 m² (80 m² ne certifikate pasi nuk perfshihet ballkoni), kati 5 (i fundit) ne nje pallat ekzistues (tarace e … wisconsin volleyball team leak pics Apartament 1+1 ne shitje tek “White Tower” Komuna e Parisit Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 79.2 m2 dhe nje siperfaqe neto prej 66 m2. Organizohet ne ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. heatstore Aug 9, 2022 · Pagesa : 165,000 Euro Zero Komision: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 97.00 m2 me 2 Tualete: Kati: Apartament Kati 7 me 1 Ashensor: Invest: Mund te jepet me qera mujore rreth: 712 Euro Distanca: 2.25 km nga qendra: Qyteti - Zona : Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Adresa : Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta …Apartamenti 2+1 ne shitje, rruga Dritan Hoxha. Apartamenti eshte i organizuar: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -2 Tualete Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati ne faze ndertimi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86.6 m2. Apartamenti eshte i vendosur ne nje zone ne zhvillim, nje mundesi e mire investimi. Per nje vizite ne prone dhe per me teper informacion mund te kontaktoni! Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; N ë Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 N Ë LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN ., Shitje 2; € 68.000,00 . 2 Euro /m2 Shitje TRS-117-605 Shitet shtepi private me bahce, ne Elbasan. Apartament 3+1 ne Shitje Rruga 5 Maji Tirane 89 000 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sot 11:26 Agjent për shitje të pronës Disponojmë apartament 1+1 për shitje, Rruga 5 Maji 105 000 EUR Numri i dhomave: 1 Sipërfaqe: 80 Sot 10:57 Apartament 3+1 ne Shitje Rruga 5 Maji 89 000 EUR Numri i dhomave: 3 Sot 10:37 Apartament 3+1 ne shitje rruga 5 maj Tiran Siperfaqe e brendshme 80 m2, me hipoteke, 1 banjo, ambjent gatimi me vete , sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, plotesisht i mobiluar, instalime te reja elektrike me ... jazz guitar lessons pdf Objekte të reja në ndërtim; Prona ne bregdet; ... arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj. ... Vilë individuale në shitje e pozicionuar në brezin e parë, me ...Shesim apartament 1+1 prane Shkolles Partizani. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje gatim te vecuar, nje dhome …Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 15 katesh me siperfaqe totale 94.4m2 nga ku 81.4m2 … car gurus calgary Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella. Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, …Jan 23, 2023 · TEK SIMA COM, SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2469 Në zonën e Astirit, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 108 m2 në një ndër Komplekset më të reja në Tiranë, tek Sima Com. Apartamenti ka një planimetri mjaft të rregullt dhe materiale shumë cilësore në ndërtim, me tull termike, sistem incaso etj.shiten apartamente në një ndër komplekset më të reja në tiranë të sima com, ngjitur me kompleksin “green city” i cili ndodhet midis unazes së re dhe ish fushës së aviacionit. apartamentet janë pozicionuar në zonën e unazës së... 03/06/2021 15:53... Lexo detajet.. Premium 1 Bosh 174,000 Euro Apartament 2+1 Tek Mine Peza off grid inverter 5kw Jan 24, 2023 · Pagesa : 160,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 82.00 m2 me 1 Tualete: Kati: Apartament Kati 3 me 1 Ashensor: Invest: Mund te jepet me qera …Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 73 m², SQUARE 21. ... APARTAMENTI I FUNDIT 1+1 NE FIORI DI BOSCO. 71 m ²; 1 dhoma; Tiranë 23 December 15:35. 5 foto. … humiliate spank Aug 9, 2022 · Pagesa : 165,000 Euro Zero Komision: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 97.00 m2 me 2 Tualete: Kati: Apartament Kati 7 me 1 Ashensor: Invest: Mund te jepet me qera mujore rreth: 712 Euro Distanca: 2.25 km nga qendra: Qyteti - Zona : Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Adresa : Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta …Apartament ne shitje ne rrugen Kujtim Laro, shume prane zones se Spitaleve , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim, pjese e Kompleksit Mirabella. Banesa ka nje te siperfaqe totale 60.42m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, … knees over toes guy program pdfApartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 76.4m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. Shtepia shitet pjeserisht i mobiluar,Shitet.net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera.. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Te gjitha te dhenat ne kete faqe i perkasin … big dick shemale sex Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Rrugen Kongresi i Manastirit . Midis Gjimnazit Cajupi dhe Spitalit te Pediatrise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 72 m dhe siperfaqe …shiten apartamente në një ndër komplekset më të reja në tiranë të sima com, ngjitur me kompleksin "green city" i cili ndodhet midis unazes së re dhe ish fushës së aviacionit. apartamentet janë pozicionuar në zonën e unazës së... 03/06/2021 15:53... Lexo detajet.. Premium 1 Bosh 174,000 Euro Apartament 2+1 Tek Mine Peza range rover sport fault p1247 Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; N ë Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 N Ë LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN ., Shitje 2; € 68.000,00 . 2 Euro /m2 Shitje TRS-117-605 Shitet shtepi private me bahce, ne Elbasan.Ne rrugen e Kavajes ne afersi te kryqezimit te 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 68 m², kati 3 ne nje pallat ekzistues me tulle te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor, ballkon, buze rruge kryesore. Cmimi 90000 EuroJan 24, 2023 · 📌Shitet apartament 1+1 tek Eleonora, Kodra e Diellit Siperfaqe totale prej: 73 m2 Apartamenti organizohet ne: - Dhome ndenje+ gatimi-1 dhoma gjumi - 1 tualet-1 ballkon Apartamenti ndodhet ne katin e 4, me ashensor. Totalisht …Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ofrohet e ... Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos , Tirane Në Shitje 522-40S 80.000 € ikea micke desk Apartment 1+1 ne shitje ne Pogradec... Pogradec 25 February 10:32. 5 foto. Apartment / Apartment Shitet ose ofrohet hyrje me qera ne Pogradec. ... Pogradec 25 February 08:34. ... shitet apartament te 1 maj ne pogradec... Pogradec 5 February 08:23. With agreement. 7 foto. Apartment / Apartment Shitet apartament. ... Pogradec 31 January 14:13. 1. ...Ofrojme në shitje apartament 1+1 Zona e ish Parkut te Autobuzeve në rrugë Babë Rrexha - TIRANË Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 4 kate, me tulle te bardhë i suvatuar nga jashte ( pa ashensor ) - TIRANE Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar , supermarket ,farmaci , bare, qendra shendetesore, çerdhe, kopshte etj.Jan 22, 2023 · ⚜️SUPER APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE UNIVERS CITY 📌Sip.totale 82 m2 💶 102 000 euro Me siperfaqe totale prej 82m2 organizohen ambjent gatimi + sallon + nje dhome gjumi + 1 tualet + ballkon. Pallat i vitit 2019 ⚜️ MUNDESI IDEALE ! graham and brown wallpaper Apartamenti 2+1 ne shitje, rruga Dritan Hoxha. Apartamenti eshte i organizuar: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -2 Tualete Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati …Apartamente në shitje: Tiranë - qyteti Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 6.803 listime Mesatarisht 1.433,68 €/m² 9 me ulje çmimi. Shfaqi! Rënditja 10 75.000 € Apartament 72 m2 në shitje Tiranë - qyteti, Tirana e Re 2 1 NDERTIM I RI 10 134.900 € Apartament 103 m2 në shitje Tiranë - qyteti, Rr. e Elbasanit 2 1 NDERTIM I RI 18 69.900 €APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE TIRANE apartamente 2+1 ne shitje ne tirane Online 478 visitors | 75 pending ADV 85,000 Euro 85,000 Euro House For Sale In Tirana 2+1 Furnished Laprake | Tirana 2+1 Room | Kitchen 94 m2 Square Feet Furnished Furniture 5 Floor is nick adams married Jan 22, 2023 · ⚜️SUPER APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE UNIVERS CITY 📌Sip.totale 82 m2 💶 102 000 euro Me siperfaqe totale prej 82m2 organizohen ambjent gatimi + sallon + nje dhome gjumi + 1 tualet + ballkon. Pallat i vitit 2019 ⚜️ MUNDESI IDEALE ! audi tt speakers not working Sipas tij qytetarët nga zonat e prekura tashmë nuk preferojnë apartamente në kate të larta për shkak të frikës së krijuar. Agjenti thekson se nuk ka rritje ...Jan 23, 2023 · 🔺️Shitet apartament 2+1🔺 📍450 m larg Terminalit te autobusave, tek Stacioni i Ri i Trenit Tirane Shtepi ne shitje 23/01/2023 11:24 Post ID: 98565 porters auction Gjeni apartamente të reja në shitje në Tiranë - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize.Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ofrohet e ... Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos , Tirane Në Shitje 522-40S 80.000 € dymo barcode template Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Rrugen Kongresi i Manastirit . Midis Gjimnazit Cajupi dhe Spitalit te Pediatrise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 72 m dhe siperfaqe neto 66 m. Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit, te nje pallati shume te …Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko prane ish Restorant Durresit ne Tirane (ID 4119245), Rruga Ferit Xhajko, afer ish restorant Durresit, 64 M2, 61.800 euro Përshkrim Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 6 i fundit (shtese), organizohet ne nje dhome ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me …Aug 9, 2022 · Pagesa : 165,000 Euro Zero Komision: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 97.00 m2 me 2 Tualete: Kati: Apartament Kati 7 me 1 Ashensor: Invest: Mund te jepet me qera mujore rreth: 712 Euro Distanca: 2.25 km nga qendra: Qyteti - Zona : Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Adresa : Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta …SHITET APARTAMENT 1+1 📍Ish fizika berthamore (Fresk) 📐Siperfaqe bruto: 64.1m2 📐Siperfaqe neto: 58.2m2 ️Kati i 1banim. ️Pallat i viteve te fundit. ️Dokumentacion te … nrf blinds Jan 27, 2019 · shiten apartamente në një ndër komplekset më të reja në tiranë të sima com, ngjitur me kompleksin “green city” i cili ndodhet midis unazes së re dhe ish fushës së aviacionit. apartamentet janë pozicionuar në zonën e unazës së... 03/06/2021 15:53... Lexo detajet.. Premium 1 Bosh 174,000 Euro Apartament 2+1 Tek Mine Peza Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante, hotel me 5 yje, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në …Apartamenti ndodhet te Ish Parku Autobuzave, prane Rruges se Kavajes. Informacion i pergjithshem: Siperfaqja totale: 100 m2. Ndodhet ne katin 4. Organizohet ne: Ambient Ndenjie Ambjent Gatimi 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete 2 Ballkone. Te dhena te tjera: Pjese e nje ndertimi ekzistues Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zone e preferuar […]Jan 21, 2023 · Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati i 7...!! NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!! tanger outlets cookstown directory Gjeni apartamente në shitje në Qerret në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Qerret!Në Shitje 1120-11V 57.000 € Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ... Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-918-42S) Në Shitje 918-42S 73.000 € Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti 2+1 ne shitje, rruga Dritan Hoxha. Apartamenti eshte i organizuar: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -2 Tualete Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati ne faze ndertimi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86.6 m2. Apartamenti eshte i vendosur ne nje zone ne zhvillim, nje mundesi e mire investimi. Per nje vizite ne prone dhe per me teper informacion mund te kontaktoni! Apartamente ne shitje ne Tirane - Gjeni apartamentin tuaj All of Albania / Tiranë Dëshiron të blini një apartament? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku të kërkoni? Atëherë jëni në faqen e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamentë në shitje me çmimet më të mira. free tiktok likes trial no verification Apartment 1+1 ne shitje ne Pogradec... Pogradec 25 February 10:32. 5 foto. Apartment / Apartment Shitet ose ofrohet hyrje me qera ne Pogradec. ... Pogradec 25 February 08:34. ... shitet apartament te 1 maj ne pogradec... Pogradec 5 February 08:23. With agreement. 7 foto. Apartment / Apartment Shitet apartament. ... Pogradec 31 January 14:13. 1. ... stl files for cnc router ٢٧‏/٠١‏/٢٠١٩ ... Foto ilustruese (Apartamente të reja në Tiranë) ... çmim shitje 900 euro për metër në katror deri në fund të janarit me rastin e festave të ...Jan 21, 2023 · Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati i 7...!! NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze …Jan 22, 2023 · ⚜️SUPER APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE UNIVERS CITY 📌Sip.totale 82 m2 💶 102 000 euro Me siperfaqe totale prej 82m2 organizohen ambjent gatimi + sallon + nje dhome gjumi + 1 tualet + ballkon. Pallat i vitit 2019 ⚜️ MUNDESI IDEALE ! bosch microwave disassembly Në Shitje 1119-42S 158.000 €. Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje siperfaqe totale prej 124 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor ...Jan 21, 2023 · Shes apartamente ne Tirane te kompleksi Kaimi. Apartamente me siperfaqe te ndryshme qe i pershtaten kerkesave tuaja. Cilesi e larte ndertimi, zeizolim, …Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 76.4m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. Shtepia shitet pjeserisht i mobiluar,Apartamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Në Shitje 1222-66V 60.000 €. Aparatamente 2+1 per shitje tek Rezidenca Univers City ne Tirane. Apartamentet jane te organizuara ne sallon , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon/ dy ballkone ne varesi te baneses. book wolverhampton private hire test